Jak wesprzeć zdrowie malucha w przyjazny sposób? Spróbujcie odżywcze owoce wzbogacone witaminami
Jak wesprzeć zdrowie malucha w przyjazny sposób? Spróbujcie odżywcze owoce wzbogacone witaminami

W świecie, gdzie półki sklepowe uginają się pod ciężarem “zdrowych” przekąsek, coraz częściej zadaję sobie pytanie: “Co kryje się w tych słodkich produktach oprócz otyłości, próchnicy czy cukrzycy?”.

Cześć, tu mama biotechnolożka! Witam się z Tobą zza drugiej strony monitora i zapraszam do lektury artykułu, w którym opowiem Ci o rollsach – alternatywie dla niezdrowych przekąsek. 

Cukier, czyli biała dama, która sieje spustoszenie w organizmie

“Zdrowe” przekąski często zawierają ukryte pułapki w postaci wysokiej zawartości kalorii, cukrów, tłuszczów oraz oleju palmowego, w skrócie – składników, które mają znaczący wpływ na zdrowie naszych dzieci. Pozwalasz na to?

Nie piszę o tym po to, żebyś całkowicie wyeliminowała słodycze z diety Twojego dziecka. Chcę, abyś ograniczyła szkodliwe skutki nadmiernego spożywania słodyczy przez dzieci.

Alternatywa dla spustoszenia organizmu przetworzonym cukrem

Jako mama chcę otoczyć swoje dzieci najlepszą opieką i miłością. Jako biotechnolog zależy mi na dostarczeniu najlepszych rozwiązań. Dlatego stworzyłam rollsy, których skład to 100% warzyw i owoców. Niska temperatura wytwarzania produktu pozwala na zachowanie wszystkich witamin i minerałów. Dodatkowo produkt nie zawiera cukrów, barwników, ani konserwantów. Wszystko pochodzi od Matki Natury. 

Wybieram zdrowie

Przepis na sukces W codziennej diecie naszego dziecka warto zadbać o równowagę i kontrolować ilości przyjmowanych cukrów i niezdrowych składników. Wyeliminuj szkodliwe konsekwencje niezdrowego odżywiania. Z każdym gryzem rollsa możesz mieć pewność, że dostarczasz swojemu dziecku coś więcej niż tylko smak – dostarczasz zdrowie, które smakuje równie dobrze.

Wybieram zdrowie

Potrzebujesz porady?
Napisz do mnie!

Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoją wiadomość i rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości.

biuro@naturalnie-zdrowi.pl Potrzebujesz porady? Napisz do mnie
Przelewy24 Paypal Blik Visa Mastercard PayPo UPS InPost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl